VRhunska BASE jump izkušnja!

 

Poletite nad bovško dolino z izjemno hitrostjo na prodajnih mestih A1.
Promocija poteka na spodaj navedenih prodajnih mestih v delovnem času.

a

Terminski plan

2017  
Lokacija Termin
Center A1 Ljubljana BTC 6. - 7. 11.
A1 Postojna 9. - 10. 11.
A1 Kočevje 13. - 15. 11.
A1 Ravne na Koroškem 17. - 18. 11.
A1 Novo mesto center 20. - 22. 11.
A1 Nova Gorica center 24. – 25. 11.
Center A1 Ljubljana center 27. – 29. 11.
  
2018  
Lokacija Termin
A1 Kamnik 4. - 6. 1.
Center A1 Maribor Europark 8. - 9. 1.
A1 Radlje ob Dravi 11. - 13. 1.
Center A1 Celje 15. - 16. 1.
A1 Slovenj Gradec 18. - 20. 1.
A1 Velenje 22. - 23. 1.
A1 Maribor center 25. - 27. 1.
A1 Ljutomer 29. - 30. 1.
A1 Lendava 1. - 2. 2.
A1 Ormož 5. - 6. 2.
Center A1 Koper Supernova 10. - 11. 2.
Center A1 Kranj 12. - 13. 2.
A1 Maribor Tabor 15. - 17. 2.
A1 Idrija 19. – 20. 2.
A1 Ajdovščina 22. – 23. 2.
A1 Domžale Twin trade 26. - 27. 2.
A1 Radovljica 1. - 2. 3.
A1 Jesenice 5. - 6. 3.
A1 Lenart 8. – 9. 3.
Center A1 Murska Sobota BTC 12. - 13. 3.
A1 Gornja Radgona 15. – 16. 3.
Center A1 Koper 19. - 20. 3.
Center A1 Izola 22. - 23. 3.
A1 Žalec 26. - 27. 3.
A1 Ptuj 29. – 31. 3.

 

Nagradna igra

Nagradna igra poteka v štirih krogih.

Krog Čas nagradne igre Žrebanje
1. krog 6. - 30. 11. 2017 8. 12. 2017
2. krog 2. - 31. 1. 2018 8. 2. 2018
3. krog 1. - 28. 2. 2018 8. 3. 2018
4. krog 1. - 31. 3. 2018 6. 4. 2018

 

 

Nagradni sklad

  • 4x Samsung Galaxy S8
  • 40x praktično darilo

Pogoji sodelovanja v nagradni igri VR Base jump

Dosedanji nagrajenci

1. krog žrebanja

Prejemnik glavne nagrade: Janez Rebec

Prejemniki praktičnih nagrad:

Anton Ernest Pavlica, Klara Pravdič, Barbara Bensa, Dejan Krivec, Katarina Butolen, Nika Gregorin, Matic Lesnik, Maj Potočnik, Nejc Puš, Maja Košak

2. krog žrebanja

Prejemnik glavne nagrade: Miroslav Čolić

Prejemniki praktičnih nagrad:

Frank Vodeb, Zalika Kopajner, Nataša Keblič, Karmen Uršnik, Nastja Canjko, Tim Kolarič, Stanislav Pajtler, Elvira Zorko, Vesna Petelin, Aldijana Baltić

3. krog žrebanja

Prejemnik glavne nagrade: Maja Kaštivnik 

Prejemniki praktičnih nagrad:

Karolina Mrak, Rozalija Volovšek, Jože Sobočan, Anja Kranjc, Aleš Svetik, Matej Tadina, Lučka Havlas, Lojzka Pintar, Robi Hozjan, Sara Maljkovič

4. krog žrebanja

Prejemnik glavne nagrade: Jernej Vidonja 

Prejemniki praktičnih nagrad:

Simon Varga, Lorina Kuvek, Katja Štegan, Rok Stančin, Nika Rozman Korpič, Simona Razinger, Vedran Hevderič, Tanaia Mavsar, Elvedin Čikotič, Anže Rakar