HP miška HyperX Pulsefire Haste 2 6N0A7AA - HP miška HyperX Pulsefire Haste 2 6N0A7AA - ecom
HP miška HyperX Pulsefire Haste 2 6N0A7AA
HP miška HyperX Pulsefire Haste 2 6N0A7AA
Plačilo na obroke
Plačilo na obroke brez obresti je na voljo vsem novim in obstoječim naročnikom mobilnih ali fiksnih storitev A1.
Pogoja za nakup izdelka na obroke:
Število obrokov in višino predplačila izbereš, ko izdelek dodaš v košarico.
Za ta izdelek imaš na voljo naslednje možnosti:
Za izdelke v vrednosti do 150 € (z DDV) predplačilo ni potrebno. Če si naš naročnik manj kot 6 mesecev in želiš kupiti izdelek nad 150 €, je ob nakupu obvezno predplačilo v višini 20 % vrednosti izdelka.
Vsi obroki se obračunajo na mesečnem računu za storitve A1.
Na enem naročniškem razmerju lahko kupiš največ 5 izdelkov na obroke. Skupni znesek mesečnega obroka vseh izdelkov ne sme biti višji od 150 € (z DDV). Znesek mesečnega obroka za tvoj mobilni telefon v to ni vključen.
Ob nakupu izdelka na obroke je potrebno skleniti Pogodbo o nakupu opreme na obroke. Če izdelek kupiš preko spleta, pogodbo podpišeš digitalno ali pa ti jo dostavimo na dom.
-
Predstavitev
HP miška HyperX Pulsefire Haste 2 6N0A7AA z ultra lahkim dizajnom
Miška HyperX Pulsefire Haste 2 je zasnovana za igralce, ki želijo izkoristiti vsako milisekundo v igri. S težo le 53 gramov omogoča hitro in natančno premikanje, kar je ključnega pomena za doseganje vrhunskih rezultatov. Njena zasnova vključuje trden pokrov, ki zagotavlja vzdržljivost, medtem ko ultra prožen kabel iz paracorda omogoča nemoteno gibanje brez zatikanja. Poleg tega je opremljena z držali iz politetrafluoretilena (PTFE), ki zagotavljajo gladko drsenje po površini. Ta miška je idealna izbira za vse, ki iščejo kombinacijo lahkotnosti in zmogljivosti.
Natančen senzor HyperX 26K
HP miška HyperX Pulsefire Haste 2 6N0A7AA je opremljena z naprednim senzorjem HyperX 26K, ki omogoča natančno sledenje do 26.000 DPI. Ta senzor zagotavlja hitrost sledenja do 650 sličic na sekundo, kar omogoča izjemno odzivnost in natančnost med igranjem. Poleg tega miška vključuje stikala HyperX po meri, ki zagotavljajo taktilni in zvočni odziv pri vsakem kliku ter prenesejo do 100 milijonov klikov. S programsko opremo HyperX NGENUITY lahko prilagodite nastavitve DPI, osvetlitev RGB in programirate makre za šest programabilnih gumbov.
Tehnične specifikacije
- Vrsta povezljivosti: žična
- Ločljivost: 26000 DPI
- Število gumbov: 6
- Teža: 53 g
- Dolžina kabla: 1,8 m
- Garancija: 24 mesecev
- Barva: Črna
- Mere: 124 x 67 x 38 mm
Garancija in servis
- Garancija: 2L
- Servis: LANCOM d.o.o. - servis, Tržaška cesta 63, 2001 MARIBOR, T:+386 2 33 00 200
Dostava
Dostava je za A1 uporabnike brezplačna, ne glede na vrednost nakupa.
Naročeni izdelki bodo dostavljeni preko Pošte Slovenije. Dan pred dostavo ti bo Pošta poslala obvestilo o pošiljki s sledilno številko, s katero lahko svojemu naročilu slediš v aplikaciji za sledenje Pošte Slovenije.
Na dan dostave te bo Pošta ponovno obvestila o dostavi naprave. Če te ob dostavi ne bo izbranem naslovu, lahko na podlagi prejetega obvestila pošiljko osebno prevzameš na pristojni pošti še 15 koledarskih dni. Po tem roku se pošiljka vrne pošiljatelju.
Dostava je mogoča izključno na naslove v Republiki Sloveniji.
Obvestilo o zalogi
Vpiši svoj email naslov in obvestili te bomo takoj, ko bo izdelek HP miška HyperX Pulsefire Haste 2 6N0A7AA ponovno na voljo.