4K TV Samsung QE55LS03HAUXXH 55"
ID: 137416
ID: 137416
62,87
× 24
ali v enkratnem znesku
Na zalogi
Samsung soundbar (hišni kino)
Darilo ob nakupu
Samsung soundbar (hišni kino)
Brezplačno
Potrebuješ pomoč?
Brezplačna dostava
Naroči danes in prejmi do
14 dni za vračilo
Možnost podaljšanega jamstva
Varno plačilo
Več o izdelku
  • Predstavitev
    4K TV Samsung QE55LS03HAUXXH
    Izjemna kakovost slike
    4K TV Samsung QE55LS03HAUXXH
    Napredne zvočne funkcije
    Tehnične specifikacije
    • Diagonala zaslona: 139 cm (55")
    • Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 4K UHD
    • Tip zaslona: QLED
    • Osveževanje zaslona: 144 Hz (100 Hz Native)
    • HDR: Quantum HDR, HDR10+, HLG
    • Procesor: NQ4 AI Gen2 Processor
    • Povezave: Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3
    • Priključki: 4 x HDMI, 2 x USB-A, 1 x USB-C
    • Sistem zvočnikov: 2.0.2CH (40W), Dolby Atmos