4K TV Samsung UE55M70HAUXXH 55"
ID: 137412
ID: 137412
25,04
× 24
ali v enkratnem znesku
Na zalogi
Samsung soundbar (hišni kino)
Darilo ob nakupu
Samsung soundbar (hišni kino)
Brezplačno
Potrebuješ pomoč?
Brezplačna dostava
Naroči danes in prejmi do
14 dni za vračilo
Možnost podaljšanega jamstva
Varno plačilo
Več o izdelku
  • Predstavitev
    4K TV Samsung UE55M70HAUXXH - Izjemna kakovost slike
    Napredne pametne funkcije
    4K TV Samsung UE55M70HAUXXH - Prilagojen za igralce
    Napredne povezljivosti
    Televizor ponuja široko paleto povezljivosti, ki vključuje tri HDMI vhode, en USB-A vhod in LAN povezavo. Z vgrajenim Wi-Fi 5 in Bluetooth 5.3 lahko enostavno povežete svoje naprave in uživate v brezžični svobodi. Televizor je zasnovan z elegantnim Metal Stream ohišjem in 3-stranskim brezrobim dizajnom, ki se popolnoma prilega vsakemu prostoru. Z energijskim razredom F je televizor tudi energetsko učinkovit, kar pomeni, da boste lahko uživali v vseh njegovih funkcijah brez skrbi o porabi energije.
    Tehnične specifikacije
    • Velikost zaslona: 55" (138 cm)
    • Ločljivost: 4K UHD (3.840 × 2.160)
    • Procesor: Mini LED Processor 4K
    • HDR podpora: HDR10+, HLG
    • Zvok: 20 W, 2.0 kanali, OTS Lite