4K TV Samsung UE65M70HAUXXH 65"
ID: 137411
ID: 137411
34,20
× 24
ali v enkratnem znesku
Na zalogi
Samsung soundbar (hišni kino)
Darilo ob nakupu
Samsung soundbar (hišni kino)
Brezplačno
Potrebuješ pomoč?
Brezplačna dostava
Naroči danes in prejmi do
14 dni za vračilo
Možnost podaljšanega jamstva
Varno plačilo
Več o izdelku
  • Predstavitev
    4K TV Samsung UE65M70HAUXXH
    Izjemna kakovost slike z Mini LED tehnologijo
    4K TV Samsung UE65M70HAUXXH
    Napredne pametne funkcije
    Tehnične specifikacije
    • Velikost zaslona: 65" (163 cm)
    • Ločljivost: 4K UHD (3.840 × 2.160)
    • Procesor: Mini LED Processor 4K
    • Osveževanje: 50Hz
    • Zvok: Izhodna moč 20 W, OTS Lite