4K TV Samsung UE85M70HAUXXH 85"
ID: 137409
ID: 137409
70,70
× 24
ali v enkratnem znesku
Na zalogi
Samsung soundbar (hišni kino)
Darilo ob nakupu
Samsung soundbar (hišni kino)
Brezplačno
Potrebuješ pomoč?
Brezplačna dostava
Naroči danes in prejmi do
14 dni za vračilo
Možnost podaljšanega jamstva
Varno plačilo
Več o izdelku
  • Predstavitev
    4K TV Samsung UE85M70HAUXXH
    Izjemna kakovost slike
    4K TV Samsung UE85M70HAUXXH
    Napredne pametne funkcije
    Tehnične specifikacije
    • Velikost zaslona: 85" (214 cm)
    • Ločljivost: 4K UHD (3.840 × 2.160)
    • Procesor: Mini LED Processor 4K
    • HDR tehnologije: Mini LED HDR, HDR10+, HLG
    • Zvok: 20 W, 2.0 kanala, OTS Lite
    • Povezljivost: Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, 3x HDMI
    • Operacijski sistem: Tizen™ Smart TV
    • Energijski razred: F
    • Teža brez stojala: 28,7 kg
    • Dimenzije brez stojala: 1889,9 × 1083,5 × 77 mm