HD TV Thomson 24HQG3S15CW 24"
ID: 137119
HD TV Thomson 24HQG3S15CW 24"
ID: 137119
16,66
× 12
ali v enkratnem znesku
Ni na zalogi
Potrebuješ pomoč?
Brezplačna dostava
Naroči danes in prejmi do
14 dni za vračilo
Možnost podaljšanega jamstva
Varno plačilo
Več o izdelku
  • Predstavitev
    HD TV Thomson 24HQG3S15CW z Dolby Audio
    Google TV za enostavno upravljanje
    HD TV Thomson 24HQG3S15CW z elegantnim dizajnom
    Prilagodljivost za vse prostore
    HD TV Thomson 24HQG3S15CW je zasnovan z mislijo na prilagodljivost, saj omogoča dve možnosti postavitve nogic. To pomeni, da ga lahko enostavno prilagodite glede na prostor, v katerem ga želite postaviti. Ne glede na to, ali ga postavite na ožjo polico ali večjo površino, bo ta televizor vedno našel svoje mesto. Poleg tega, z možnostjo napajanja na 12V, je idealen za uporabo v prikolicah ali avtodomih, kar vam omogoča, da uživate v svojih najljubših vsebinah tudi na poti.
    Tehnične specifikacije
    • Diagonala zaslona: 24" / 61 cm
    • Ločljivost zaslona: HD (1366 x 768 px)
    • Tehnologija zaslona: QLED
    • Frekvenca osveževanja: 60 Hz